Srebrna, taśmy i leżaki

  • 03.02.2019, 16:37
  • Cezary Potapczuk
20190201_lubelska_prasa_odcinek5logo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ostatni tydzień stycznia, podobnie jak poprzednie dostarczył wielu tematów do dyskusji, nie tylko politycznych o czym w naszym programie Lubelska Prasa.

Srebrna, wieże, taśmy Austriaka, sensacyjne zeznania przed komisją ds reprywatyzacji. Ale też i mięso z chorych krów i możliwe konsekwencje dla krajowych producentów żywności wynikające z afery ujawnionej przez dziennikarzy Superwizjera.To tylko cześć tematów o których rozmawiali na naszej antenie Piotr Nowacki wydawca Magazynu LAJF, redaktor Sławomir Skomra z Kuriera Lubelskiego i gospodarz programu Cezary Potapczuk. Było też o drastycznej podwyżce opłat z wywóz śmieci i o Standardach Śródmieścia, które mają sprawić, że centrum Lublina zniknie reklamowa partyzantka.

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ajax
ajax 04.02.2019, 17:33
Obaj panowie wypadli żałośnie, nawet nie chce mi się punktować, bo zbyt długo by trwało...
Kaczyński chciał, żeby było zgodnie z prawem, a wyszła afera... :-)

A prowadzący tez na poziomie - Kaczyński chciał zapłacić, tylko nie obywatel Kaczyński, a spółka Srebrana...tak trudno zrozumieć, czy też taki ma być przekaz??
W każdym wypadku poziom żenujący... :-(

Pozostałe