Turniej Debat dla licealistów

  • 31.01.2019, 14:57
  • Bartłomiej Gackiewicz
20190131_klub_debat.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Szkoła Debatuje to ogólnopolski projekt, który ma na celu rozpowszechnienie idei debat. W ramach wydarzenia organizowanego przez Klub Debat w Lublinie, uczestnicy zmierzyli się w turnieju debat. Przygotować się do niego mogli podczas poprzedzających turniej warsztatów, na których poruszano różnorodne zagadnienia.

Turniej jest dla licealistów okazją do spróbowania swoich sił w słownych zmaganiach. Turniej wygrała drużyna Staszic I w składzie Juliusz Kotowski i Mikołaj Kuterek, tytuł Najlepszego mówcy przypadł Juliuszowi Kotowskiemu. Spotkania Klubu Debat w Lublinie odbywają się w III L.O. im. Unii Lubelskiej w czwartki o godzinie 16.30

Bartłomiej Gackiewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe