Czwartek, 22.08.2019

Elektroniczne bilety autobusowe w Białej Podlaskiej *

  • 28.01.2019, 13:34
  • Krzysztof Boguń
Elektroniczne bilety autobusowe w Białej Podlaskiej *
Biała Podlaska znalazła się na liście miast, w których bilet na komunikację miejską można zakupić przez smartfona. Jeżeli chcesz skorzystać z elektronicznego biletu, potrzebujesz dostępu do aplikacji mPay.

Jak działa aplikacja mPay i gdzie ją pobrać?

mPay to popularna aplikacja, z której może korzystać każdy mieszkaniec Polski posiadający smartfona. Za pośrednictwem mPay można zakupić zarówno bilety na komunikację miejską, jak i opłacić zakupy przez internet czy postój samochodu w Strefach Płatnego Parkowania. Usługa jest cały czas rozwijana, dlatego też lista transakcji, które można przeprowadzić za pomocą mPay, systematycznie się wydłuża.

Aby skorzystać z aplikacji mPay i kupować bilety autobusowe w Białej Podlaskiej, niezbędne jest jej zainstalowanie w telefonie. Można ją pobrać na dwa sposoby:

  • w sklepie z aplikacjami – wystarczy wpisać „mPay płatności mobilne”,
  • ze strony internetowej www.app.mpay.pl.

Link do aplikacji jest też zamieszczony na firmowej stronie internetowej mPay (https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-biala-podlaska/). Po pobraniu aplikacji pozostaje jedynie założyć konto, wybrać sposób płatności i ustalić kod PIN, którym następnie będą zatwierdzane wszystkie transakcje. Dla użytkowników dostępne są dwie metody płatności –kartą płatniczą podpiętą do konta lub za pomocą elektronicznej portmonetki.

Biała Podlaska – jak kupić elektroniczny bilet?

Chcesz kupić bilety autobusowe? Biała Podlaska dołączyła do miast, w których bilety na komunikację miejską zakupisz w wygodny sposób, czyli za pośrednictwem usługi mPay. Zapomnij o staniu w kolejce do biletomatu czy kasy z biletami. Po zainstalowaniu aplikacji, wystarczy, że:

  • zalogujesz się do utworzonego konta,
  • wybierzesz opcję „Bilety” i miasto,
  • określisz, czy przysługuje Ci ulga,
  • wybierzesz rodzaj biletu,
  • wskażesz formę płatności,
  • potwierdzisz zakup.

Aby zakupić bilety autobusowe w aplikacji potrzebna jest jedynie chwila. Plusem nabywania e-biletów jest również to, że nie można ich zgubić. W razie kontroli wystarczy tylko pokazać kontrolerowi telefon, gdzie w historii transakcji widnieć będzie ostatni zakup.

Bezpieczne elektroniczne bilety autobusowe – Biała Podlaska

Kupowanie biletów za pomocą smartfona jest nie tylko wygodne, ale też bezpieczne. Aplikacja mPay działa w oparciu o sprawdzone algorytmy. Dodatkowo każda transakcja musi zostać potwierdzona przez użytkownika ustalonym wcześniej kodem PIN. Dwustopniowe zabezpieczenia gwarantują, że każda transakcja dokonywana przez aplikację jest bezpieczna.

* Artykuł Sponsorowany

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe