Czwartek, 20.06.2019

Wieczorek przy mikrofonie - Piotr Franaszek

  • 25.01.2019, 11:47 (aktualizacja 26.01.2019, 13:05)
  • Marek Wieczorek
20190108_wieczorek_przy_mikrofonie_framaszek_logo_5b0m85uuyiw44s0_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Misją Piotr Franaszek jako dyrektor Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, jest znoszeniem wszelkich barier w kulturze, warto obejrzeć wywiad aby się dowiedzieć jak to robi.

Piotr Franaszek to człowiek z otwartą głową, który w sobie łączy talent, wiedze, doświadczenie, ambicje i dynamizm. Jest przykładem dla młodych ludzi jak dzięki pracy i uporowi można osiągnąć sukces. Jest zakochany w Lublinie, który jest  miejscem realizacji jego pasji i marzeń, dobrej pracy i rozwoju. Jako dyrektor CSK udowodnił, że nie tylko w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu mogą być realizowane wielkie premiery oraz wydarzenia na skale europejską również w Lublinie można to robić i zachwycać polaków.

 

 loadingŁaduję odtwarzacz...

Marek Wieczorek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Michał S.
Michał S. 25.01.2019, 15:09
Szanowna redakcjo... Ten tekst to jakiś straszny żart... Tu jest tak dużo błędów (składniowych, interpunkcyjnych), że przekracza to wszelkie granice. Ciężko to do czegokolwiek porównać. Totalna amatorszczyzna... :( Mam nadzieję, że ten kto to pisał, przynajmniej pisał to za darmo...
Marzena Wieczorek
Marzena Wieczorek 28.01.2019, 12:02
Panie Michale, to nie kwestia redakcji, TEN kto to pisze, nie tylko robi to za darmo (chociaż przy zdesperowaniu prezesa różnie może być), ale jest pod tak ogromnym kloszem, że nikt w redakcji nie może MU zwrócić uwagi, bo jest w 'najlepszym' przypadku zwyzywany...
ergo jakość tych materiałów nigdy nie ulegnie poprawie, a my swoimi komentarzami jedynie nabijamy MU wyświetleń.
Redaktor Wieczorek Rule!

Pozostałe