Czwartek, 22.08.2019

Kolejny alarm bombowy w Lublinie

  • 24.01.2019, 13:00
  • Krzysztof Boguń
Kolejny alarm bombowy w Lublinie
Tym razem służby postawiła na nogi informacja przesłana e-mailem do siedziby Platformy Obywatelskiej. Nadkom. Andrzej Browarek poinformował rano, że policja bada sprawę tajemniczych maili, które zostały przesłane do różnych instytucji w całej Polsce w ciągu ostatniego tygodnia.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy w materiale przygotowanym przez naszych dziennikarzy o alarmie bombowym na Kul-u. W tym tygodniu sytuacja powtórzyła się w Urzędzie Wojewódzkim, a dziś w siedzibie Platformy Obywatelskiej. Dyrektor Biura Krajowego PO Piotr Borys potwierdził, że po otrzymaniu e-maila o treści: "Dzisiaj siedziba waszej kłamliwej partii wyleci w powietrze, płońcie ogniem piekielnym. Bomba cyka..." zarządzono ewakuację biur w Poznaniu, Szczecinie, Białymstoku, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach, a także w Lublinie.

Póki co alarmy bombowe okazywały się fałszywe. Powodowały jednak najwyższy stan gotowości jednostek Straży Pożarnej i Policji. Za niepoważną zabawę kogoś, kogo prędzej czy później Policja namierzy musimy zapłacić niestety my wszyscy - oby tylko zakończyło się na wymiarze finansowym.

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe