Retransmisja 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - część 2

  • 19.01.2019, 19:17
  • Urszula Ważny
20190117_wosp_cz_2_5b0m85uuyiw44s0_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie odbył się w Centrum Kultury. Dzięki zaangażowaniu wszystkich, ponownie pobiliśmy rekord zebranych pieniędzy. W tym roku celem Finału był zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Na scenie Sali Widowiskowej Centrum Kultury w Lublinie pojawił się m.in Daniel Koszyk z zespołem. Jak sam przyznaje, w wywiadzie z Konradem Sołtysem, muzyka jest dla niego jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Jest uczniem XVI LO w Lublinie, samoukiem i uczestnik programu Must Be The Music. Sami zobaczcie jak śpiewa i kibicujcie w dalszej drodze do sukcesu.

Dodatkowo od godziny 11.00 do 14:00 CrossFit Lublin wspierał WOŚP bijąc rekord wykonania jak największej ilości burpis, za które zostały przekazane wpłaty na rzecz tegorocznej zbiórki. Do swojej akcji zaangażowali publiczność, wokalistów, operatorów kamer i organizatorów.

Aktywnie WOŚP wspierali również seniorzy z Domu Opieki i Rehabilitacji "Pałac Nałęczów" w Nałęczowie. Kierownictwo takich placówek doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeby posiadania specjalistycznego sprzętu do rehabilitacji. Rozmowę z dr Krzysztofem Daszyńskim - prezesem spółki Amplus, będącej właścicielem obiektu "Pałac Nałęczów" prowadziła Urszula Ważny.

A na sam koniec tej części retransmisji rozmowa z Łukaszem Borkiem - organizatorem 27. Finału WOŚP w Centrum Kultury. 

Zapraszamy do oglądania.

Urszula Ważny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe