Poniedziałek, 19.08.2019

Retransmisja 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - część 1

  • 18.01.2019, 10:18 (aktualizacja 18.01.2019, 12:50)
  • Urszula Ważny
20190117_wosp_cz_1_5b0m85uuyiw44s0_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie odbył się w Centrum Kultury. Dzięki zaangażowaniu wszystkich, ponownie pobiliśmy rekord zebranych pieniędzy. W tym roku celem Finału był zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W tej części możemy zobaczyć małych artystów z Prywatnego Przedszkola Dwujęzycznego Motylek. Na scenie wystąpiły dwie grupy. Przedszkolaki prezentują się w wykonaniach tanecznych, jak również wokalnych w dwóch językach: polskim i angielkim. 

Z przedszkolakami rozmawiał Konrad Sołtys.

Następnie wystąpili reprezentanci Społecznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Sebastiana Klonowica, którzy zawsze mocno angażują się na Finałach WOŚP. W tym roku przygotowali pokaz pierwszej pomocy, punkt gastronomiczny oraz wiele występów tanecznych i wokalnych.

Wywiad z nimi przeprowadziła Urszula Ważny.

Zapraszamy do oglądania.

 

Urszula Ważny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe