Czwartek, 27.06.2019

Przenosiny Wydziału Komunikacji *

  • 02.01.2019, 12:32
  • Krzysztof Boguń
Przenosiny Wydziału Komunikacji *
W związku z przenosinami Wydziału Komunikacji z budynku przy ul. Leszczyńskiego 20 do nowej siedziby przy ul. Czechowskiej 19A w dniach 10 oraz 11 stycznia (czwartek oraz piątek) Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Lublin nie będzie obsługiwał interesantów.

Jak podaje Biuro Prasowe Prezydenta Miasta Lublin: " Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Zapraszamy mieszkańców do załatwienia wszelkich spraw zgodnie z kompetencjami tego wydziału do 9 stycznia (środa) przy ul. Leszczyńskiego 20 lub od 14 stycznia (poniedziałek) w nowym budynku przy ul. Czechowskiej 19A.

 
Wydział Komunikacji obsługuje największą liczbę klientów, dziennie zgłasza się  tu nawet do 700 osób. Dzięki przeniesieniu pracy Wydziału do nowego obiektu przyjmowanie interesantów odbywać się będzie w wygodnych warunkach, w dostosowanych specjalnie do obsługi klientów pomieszczeniach. Usytuowanie pomieszczeń, ich wielkość oraz stan techniczny budynku przy ul. Czechowskiej umożliwia przygotowanie odpowiednich sal obsługi, poczekalni oraz miejsc socjalno-sanitarnych. Interesanci będą obsługiwani przy 15 stanowiskach."
 
* Komunikat Partnera
Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe