Niedziela, 21.07.2019

Wieczorek przy mikrofonie - Krzysztof Żuk

  • 26.12.2018, 11:06 (aktualizacja 31.12.2019, 17:15)
  • Marek Wieczorek
krzysztof_zuk_wieczorek.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent Lublina, który w każdych kolejnych wyborach osiąga większe poparcie społeczne dla Siebie i celów jakie stawia przed sobą.

Krzysztof Jan Żuk - Prezydent Lublina, polski ekonomista,samorządowiec. Absolwent I LO w Świdniku, w 1990 roku uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych na UMCS w Lublinie na podstawie pracy pt. Formy własności środków produkcji w gospodarce polskiej i ich społeczno-ekonomiczne funkcje.  2010 został wybrany na prezydenta Lublina, pokonując w drugiej turze Lecha Sprawkę (otrzymał 54,65% głosów). 13 grudnia tego samego roku został zaprzysiężony. W 2014 z powodzeniem ubiegał się o reelekcję, wygrywając w pierwszej turze z wynikiem 60,13% głosów.  W sierpniu 2018 oficjalnie zapowiedział ubieganie się o reelekcję na prezydenta Lublina i zarejestrował swój komitet wyborczy (tworzyły go PO, Nowoczesną, PSL, SLD i ruchy lokalne). W wyborach ponownie uzyskał miejską prezydenturę, otrzymując w pierwszej turze głosowania 62,32% głosów. W programie mówi o tym co lubi, jak odpoczywa i co robi w wolnych chwilach. Warto zobaczyć polecam Marek Wieczorek 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
Marek Wieczorek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe