Sobota, 20.07.2019

Wieczorek przy mikrofonie - Marcin Nowak

  • 13.12.2018, 22:04 (aktualizacja 19.12.2018, 08:26)
  • Marek Wieczorek
marcin_nowak.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
„Ojciec Chrzestny” Francisa Forda Coppoli to dla Niego kultowy film a jak mu ktoś podpadnie to fraszką rozkłada Go na łopatki- chcesz poznać bliżej człowieka o trzech twarzach obejrzyj ten wywiad

Mam trochę pona 40 lata a tak wiele osiągną w życiu!! Wykładowca akademicki, Radny Miasta Lublin i satyryk z zamiłowania. Prowadzi lub prowadził zajęcia ze studentami  Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie,  Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie, Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza w Lublinie.

W 2006 roku zostałem wybrany do Rady Miasta Lublin z okręgu numer 1 (Śródmieście, Wieniawa, Bronowice, Kośminek, Czwartek, Stare Miasto). i pełni ta funkcje do dziś i będzie ja piastował przez 5 kolejnych lat.

Hobby: literatura: szczególnie dzieła Dostojewskiego, Kafki, Londona, Żeromskiego, Reymonta i Prusa, choć również sięga po mniej ambitną twórczość.

film: ulubiony to „Cinema Paradiso” Giuseppe Tornatore i sycylijski tryptyk „Ojciec Chrzestny” Francisa Forda Coppoli

Jeśli chodzi o próby literackie to piszę, głównie treści o charakterze satyrycznym. Tych którzy chcą zapoznać się z twórczością Marcina Nowaka odsyłam do archiwum Dziennika Wschodniego i Nowego Tygodnia, gdzie w wydaniach sylwestrowych pojawiały się satyryczne Szopki Noworoczne, ukazujące lokalny świat polityki  w krzywym zwierciadle. Literacko podobno nie najgorsze, choć nie wszyscy lokalni politycy uśmiali się do łez przez co Marcin czasem miał kłopoty

sport: dziś jest raczej kibicem w kapciach choć od pewnego czasu powrócił do regularnej gry w tenisa i porannego joggingu. Stara się śledzić na bieżąco wszystkie wydarzenia sportowe, szczególnie aktywnie uczestniczy w najważniejszych imprezach lokalnych.

polecam wywiad z Marcinem Nowakiem

Marek Wieczorek

loadingŁaduję odtwarzacz...

Marek Wieczorek

Zdjęcia (57)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe