III Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2018

  • 11.12.2018, 13:02 (aktualizacja 11.12.2018, 13:08)
  • Krzysztof Boguń
 III Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2018
Organizatorem turnieju jest Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik. Zawody odbędą się w dniach 15-16 grudnia br. w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku przy ulicy Urzędowskiej 10.
W zmaganiach weźmie udział 200 zawodników z całego kraju, którzy będą rywalizować w kategoriach żaków, młodzików i kadetów. Uroczyste otwarcie z udziałem władz samorządowych i sportowych zaplanowano na sobotę 15.12, na godzinę 9.30. Wszystkich sympatyków tenisa stołowego serdecznie  zapraszamy do kibicowania i obserwowania rozgrywek na najwyższym poziomie przy zielonych stołach. Te prestiżowe zawody są największą pingpongową imprezą dla dzieci i młodzieży w naszym województwie i jedną z największych w kraju. Turniej jest realizowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Miasta Kraśnik i Starostwa Powiatowego w Kraśniku. 
W załączeniu  szczegółowy program zawodów. 
Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe