Sobota, 16.02.2019

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych *

  • 5.12.2018, 11:47
  • Krzysztof Boguń
Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych *
Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na „Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych”. Podczas wydarzenia będzie można spotkać lubelskich twórców, projektantów oraz rzemieślników i znaleźć niepowtarzalne prezenty gwiazdkowe dla swoich bliskich. Sprawunki odbędą się w dniach 15-16 grudnia 2018 r. w siedzibie Warsztatów Kultury, czyli we wnętrzach zabytkowej kamienicy przy ul. Grodzkiej 7, w samym sercu lubelskiego Starego Miasta.

Do udziału w wydarzeniu w roli wystawców zaproszeni są przede wszystkim „lubelscy kreatywni” – twórcy, projektanci, rzemieślnicy, artyści, domowi majsterkowicze, przedsiębiorcy i wszyscy, którzy stoją za powstaniem unikatowych produktów i usług.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

- Spośród blisko 70 zgłoszeń nadesłanych do nas podczas naboru, wybraliśmy ponad 30 wystawców. Twórców ocenialiśmy poprzez pryzmat jakości i autorskiego charakteru wyrobów. Zależało nam też na różnorodności stoisk. Znajdziemy więc ceramikę, plakaty, meble czy ubrania. Pierwszeństwo udziału mieli twórcy z Lublina i okolic – mówi Agnieszka Wojciechowska z Warsztatów Kultury w Lublinie.

 

Kogo będzie można spotkać?....

Więcej na www.warsztatykultury.pl

 

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w wydarzeniu jako poszukiwacz oryginalnych prezentów gwiazdkowych lub po prostu miłośnik przedmiotów z duszą, dobrego wzornictwa czy ekologicznych rozwiązań, wystarczy przyjść do Warsztatów Kultury. Dla klientów i zwiedzających, wstęp na Sprawunki jest wolny.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych

Kiedy: 15-16 grudnia 2018, godz. 11.00-16.30

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7

* Artykuł Partnera

 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe