Czwartek, 17.01.2019

Kuriera w Ruchu nie kupisz

  • 5.12.2018, 09:49 (aktualizacja 05.12.2018 11:24)
  • Krzysztof Boguń
Kuriera w Ruchu nie kupisz
Jak świat światem, można powiedzieć nawet, że od wieków jedną z najpoczytniejszych gazet w regionie można było kupić w popularnym " kiosku Ruchu". Od dziś jak podaje Kurier Lubelski będzie to niemożliwe. Powód: kłopoty finansowe spółki Ruch S.A.

Od dłuższego czasu Kurier Lubelski dostawał informacje od czytelników o kłopotach z kupnem dziennika. W związku z tym zarząd postanowił pominąć dotychczasowego dystrybutora i rozpocząć budowanie nowej sieci dystrybucji. Proces ten ma jednak potrwać trochę czasu, więc Kurier liczy na wyrozumiałość swoich czytelników.

Jak czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez redakcję: " Sensem pracy każdego dziennikarza i każdej redakcji jest relacja z Czytelnikami. To dla Was pracujemy i to o Wasze zaufanie zabiegamy. Dlatego gramy w otwarte karty i wprost informujemy o naszej decyzji i powodach jej podjęcia. Potwierdzamy jednocześnie, że może ona rodzić przejściowe niedogodności - gazety mogą zniknąć z niektórych placówek handlowych. W każdym przypadku jednak „Kurier Lubelski” pojawi się w innych, dodatkowych, punktach sprzedaży na tej samej ulicy. Bez względu na, miejmy nadzieję, przejściowe trudności „RUCHU”, do którego jesteśmy gotowi powrócić natychmiast po unormowaniu sytuacji, będziemy każdego dnia pracować nad ułatwieniem dostępności Waszej gazety.

Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, a w razie jakichkolwiek trudności z nabyciem naszego tytułu o telefon do naszej redakcji: 81 440 53 58 lub mail na adres: [email protected] "

Redaktor naczelna Sylwia Szewc-Koryszko z zespołem „Kuriera Lubelskiego” i redaktorami naczelnymi innych dzienników Grupy Polska Press

Pod poniższym linkiem znajdą Państwo listę punktów, w których będzie można nabyć Kurier Lubelski

https://kurierlubelski.pl/punkty-sprzedazy-kuriera-lubelskiego-sprawdz-gdzie-kupisz-nasza-gazete/ar/13717548

źródło i zdjęcie: kurierlubelski.pl

 
Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe