Sobota, 16.02.2019

Policja informuje. Chełm: Zatrzymani na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem

  • 4.12.2018, 13:08
  • Krzysztof Boguń
Policja informuje. Chełm: Zatrzymani na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem
Policjanci zatrzymali wczoraj trzech mieszkańców Chełma w wieku od 32 do 64-lat. Mężczyźni wpadli na gorącym uczynku kradzieży materiałów budowlanych. Czujność właściciela posesji i szybkie działanie policjantów uniemożliwiły im kradzież. Wywożone na wózkach łupy wróciły na miejsce. Grozi im do 10 lat więzienia.

Jak podaje lubelska policja: " Wczoraj w nocy dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do nowo budowanego domu w Chełmie i kradzieży materiałów budowlanych z terenu budowy. Skierowani na interwencję policjanci zauważyli po drodze trzech mężczyzn ciągnących wózki z workami. Na widok radiowozu zaczęli się podejrzenie zachowywać. Jeden z nich skręcił w boczną uliczkę, a pozostali dwaj nagle przyspieszyli. Policjanci zatrzymali ich. Byli to mieszkańcy Chełma w wieku od 32 do 64-lat było. Jak się okazało w wózkach znajdowały się skradzione z budowy worki z tynkiem. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na łączną kwotę 3 tys. zł. Wywożone w wózkach łupy wróciły do właściciela.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Dzisiaj z udziałem zatrzymanych mężczyzn będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 10. "

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe