Lubelszczyzna mlekiem stoi. Mamy się czym pochwalić - produkty od OSM w Piaskach docenione na targach MLEKO-EXPO 2018 *

  • 30.11.2018, 12:01 (aktualizacja 30.11.2018, 12:06)
  • Krzysztof Boguń
Lubelszczyzna mlekiem stoi. Mamy się czym pochwalić - produkty od OSM w Piaskach docenione na targach MLEKO-EXPO 2018 *
Podczas XXVII edycji targów MLEKO-EXPO 2018, które odbyły się w dniach 14-16.11.2018, OSM w Piaskach zdobyła wiele cennych nagród. Za najwyższą jakość w kategorii "mleko" złoty medal otrzymało Mleko naturalne 2,0%. Kefir jak dawniej został natomiast nagrodzony srebrnym medalem w kategorii „napoje mleczne”.

- Jest nam niezmiernie miło, że podczas targów po raz kolejny została doceniona wysoka jakość oraz walory smakowe i odżywcze naszych produktów. Tak duża ilość nagród to potwierdzenie intensywnego rozwoju naszej firmy na przestrzeni ostatnich lat - mówi Mirosław Domański, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Za wyróżniającą jakość w kategorii "ser typu włoskiego, greckiego, smażone, pleśniowe, regionalne" brązowy medal otrzymał Ser Mozzarella Piasecka OSM Piaski. Szereg produktów został również wyróżniony w konkursie „Mleczny Hit”. Był to Kefir jak dawniej, Jogurt naturalny typu greckiego oraz Zsiadłe mleko Piaseckie jak dawniej.

"MLEKO-EXPO 2018" to największe Targi Mleczarskie w Polsce. Targi mają na celu wsparcie polskiego mleczarstwa, umożliwianie promocji produktów, pomoc spółdzielniom mleczarskim w nawiązywaniu kontaktów i pozyskiwaniu bezpośredniego dostępu do klienta oferując mu produkty mleczarskie najwyższej jakości.

Wydarzenie to również zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert przedstawicieli branży mleczarskiej. Impreza była organizowana przez największą i najdłużej działającą organizację mleczarską w Polsce - KZSM Zw. Rew. Oficjalnym patronem Targów jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

- Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wykorzystuje tylko naturalny, najlepszy surowiec ze sprawdzonych gospodarstw regionu lubelskiego, które nie stosują GMO. W naszej działalności sięgamy po tradycyjne sposoby wytwarzania produktów bez konserwantów i ulepszaczy, jednocześnie zachowując najwyższą jakość naszych wyrobów – mówi mówi Andrzej Grochoła, kierownik ds.marketingu OSM w Piaskach.

Poza nagrodzonymi produktami w ofercie spółdzielni znajdują się również: twarogi, Mleko naturalne 3,2%, śmietany, jogurt naturalny typ grecki o obniżonej zawartości tłuszczu, ser mozzarella, masło ekstra o zaw. tłuszczu 82%, oraz produkty bez laktozy: kefir oraz jogurt naturalny typ grecki.

* Artykuł Partnera

 

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe