Sobota, 16.02.2019

Rewia - Zwierzaki z zagrody

  • 20.11.2018, 15:33
  • Dominika Polonis
20181120_rewia_zwierzakow_z_zagrody.mp4
Króliki, konie, koziołki, ozdobne kury, krowa Milka i osiołek Wiola - między innymi te zwierzęta wystąpiły na Targach Lublin na wydarzeniu odbywającym się pod hasłem: Rewia- Zwierzaki z Zagrody. Impreza gościła w Lublinie w sobotę (17 listopada) i w niedzielę (18 listopada).

Pięćdziesięciu wystawców zaprezentowało zwierzęta, jakie na co dzień mają pod swoją opieką. Można je oglądać głównie w gospodarstwach - ale dla dzieci z miast to nie lada atrakcja. Największą atrakcją dla uczestników były specjalnie przygotowane na tę okazję zawody z dojenia sztucznej krowy.  Na najmłodszych czekały też przejażdżki na kucyku i osiołku, trampolina i wirtualna podróż 3D.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Dominika Polonis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Łukasz L.
Łukasz L. 21.11.2018, 08:35
Szukałem rozmowy P. reporter z lamą i nie widzę :(

Pozostałe