Wtorek, 18.06.2019

Mocny finisz kampanii wyborczej w Kraśniku

  • 02.11.2018, 19:05
  • Jacek Michalczyk
mocny_finisz_kampanii_w_krasniku_logo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jeszcze kilka dni temu wydawałoby się, że kampania wyborcza w Kraśniku zakończy się tak jak się zaczęła – spokojnie. Jednak już w środę 31 października okazało się, że tak pięknie nie będzie. Dzień medialny w Kraśniku rozpoczął się od spokojnego wystąpienia Wojciecha Wilka – jednego z kandydatów na burmistrza miasta, w którym nawoływał swojego rywala do merytorycznego ścierania się na argumenty.

Jednak już niedługo po briefingu wiadomo było, że sztab kontrkandydata niewiele robi sobie z pokojowych nawoływań. Około godziny 14.00 w Kraśniku pojawiło się trzech nowo wybranych radnych Sejmiku Wojewódzkiego z PiS, wśród których był między innymi Michał Mulawa oraz Marek Wojciechowski. Warto dodać, że Pan Wojciechowski jest wicedyrektorem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Tego samego, którego dyrektorem jest nie kto inny jak Kazimierz Choma. Przyjechali oni w towarzystwie mediów z zamiarem zorganizowania konferencji prasowej na…terenie prywatnym należącym do Piotra Gurby.

Jacek Michalczyk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wyborca z Kraśnika
Wyborca z Kraśnika 09.11.2018, 14:41
To nagranie, a zwłaszcza niezwykle wymowną jego część końcową, powinniście Państwo przesłać Panu J. Kaczyńskiemu.
sezerp
sezerp 06.11.2018, 18:59
Czyżby to nowa radna pani Miśko ze Stalowej Woli rozdawała ulotki w Kraśniku??
ZWS
ZWS 05.11.2018, 11:40
Uciekaj Stawiarski Uciekaj, poki cie jeszcze oficjalnie nie scigają!!!!
Jan B
Jan B 05.11.2018, 08:52
To jest cała pisowska banda. Chamstwo, prostactwo, oszczerstwo, okłamywanie to są ich dewizy
Kraśniczanin
Kraśniczanin 04.11.2018, 23:40
Kraśnickie bydło wybrało. Wstyd mi za krasnik. ŁAPÓWKARZ BURMISTRZEM, PEDOFIL RADNYM.. Wtborcze obiecanki skończa się i Czubek wjedzie na białym rumaku. Wstyd.
zws
zws 05.11.2018, 11:34
Mam wrażenie kretynie, że mowiąc krasnickie bydło mowisz o sobie. Ty PiSowska mendo! Nawet nie wiesz jak mnie cieszy Twoj smutek piSiorze!
paweł
paweł 05.11.2018, 10:59
widać smutny wyborca pisu bez koryta :)
baca
baca 04.11.2018, 18:27
Skoro na terenie jest biuro poselskie i inne firmy to jest to teren publiczny chyba.?
......
...... 04.11.2018, 06:23
Tv rosyja
Elvis Presley
Elvis Presley 03.11.2018, 08:04
Ale sensacje ???
A czy pan redaktor jako łowca sensacji opowie przed kamerą swój epizod z prawem,a może pokarze filmik wykonany w redakcji tv Kraśnik gdzie razem z dwoma innymi kolegami z uciecha pokazują posladki
Pisowskie scierwo
Pisowskie scierwo 03.11.2018, 07:14
Buhaha stawiarski zajmij się synkiem lepiej bo aby uciekać potraficie hahaha a synalek narkotykami chandluje ? a choma hmmbrak chonoru
Chonor
Chonor 03.11.2018, 15:36
Ależ zwolenników ma wilk chandluje chonor. A co ten chonor
Pis górą
Pis górą 03.11.2018, 08:34
Proszę zaopatrzyć się w słownik ?
...
... 03.11.2018, 02:30
Tv bialorus
Jaro S
Jaro S 02.11.2018, 23:27
Kaziu słabo to wyszło
Rafał
Rafał 02.11.2018, 23:22
Każdemu niezdecydowanemu ten materiał powinien pomóc w dokonaniu decyzji, decyzji która może być tylko jedna.
Panie Wojciechu, 4-tego listopada mój głos należy do Pana.
Rafciu
Rafciu 03.11.2018, 08:32
N I G D Y na Wilka !
Klaudia S
Klaudia S 02.11.2018, 22:42
Panie Burmistrzu, albo jeszcze po imieniu Panie Wojtku, powodzenia.
GiezzGiezZz
GiezzGiezZz 02.11.2018, 22:09
Ja se na chomika nie zaglosuje ani na wilkolaka...dejta mi tu czubka jego tylkom chcem!!!!
Zgredek
Zgredek 02.11.2018, 22:00
Nie ma na kogo głosować :c Obaj są do niczego. Też mi wybór...
mieszkaniec
mieszkaniec 02.11.2018, 21:53
Osoby broniące pana Chomy piszą o jego kontrkandydacie Panu Wilku:

"Nawołuje do merytorycznej kampanii, a jego ludzie potrafią tylko atakować i niszczyć. Nie chcę takiego Kraśnika! To grupa odsunięta od władzy centralnej i nie powinna być dopuszczona do władzy samorządowej. Nie zgadzam się na taką "chamówę". Wulgarni zdrajcy Polski dziękujemy Wam, zejdźcie na zawsze z polskiej sceny politycznej"

Nie rozumiem: to kto kogo w końcu zaatakował?



K
K 02.11.2018, 21:25
Bez komentarza. Po obejrzeniu każdy sam wyrobi sobie zdanie o kandydacie PiS na Burmistrza Miasta Kraśnik.
Kass
Kass 02.11.2018, 20:44
Kampania Chomy opiera się głównie na hejtowaniu jego kontrkandydata... Żenada...
klaun
klaun 02.11.2018, 20:42
Ja to bym go do puga
Wojtek
Wojtek 02.11.2018, 20:38
Zobaczcie jak Stawiar pociąga za rękę Chomika który chciałby coś powiedzieć. Czy Kraśniczanie chcą burmistrza który będzie tylko osoba wykonującą polecenia, który nie będzie miał własnego zdania, który nawet nie mrugnie bez zgody PiSiorów nad nim stojących? 4 listopada proszę was abyście OTWORZYLI OCZY i zagłosowali na WILKA, WOJCIECHA WILKA!!!

Pozostałe