Czwartek, 17.01.2019

Odblaski ratują życie - wspieramy akcję *

  • 31.10.2018, 14:01
  • Krzysztof Boguń
Odblaski ratują życie - wspieramy akcję *
30 października, przed Komendą Wojewódzką Policji w Lublinie odbył się briefing prasowy dotyczący akcji "Odblaski ratują życie", w którym wzięli udział przedstawiciele klubu MKS PERŁA Lublin.

Warto pamiętać, że noszenie odblasków po zmroku jest ważne również na terenie zabudowanym. Zwłaszcza w okresie jesieni oraz zimy, gdy wcześniej robi się ciemno i piesi uczestnicy ruchu drogowego są niewidoczni dla kierowców. A pieszy, który posiada elementy odblaskowe jest widoczny już z odległości 200 metrów, co może uratować go przed wypadkiem, w którym poniesie obrażenia lub śmierć.

10 listopada, podczas meczu Pucharu EHF z francuskim E.S. Besancon Feminin w hali Globus, wraz z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Lublinie, będziemy wręczali kibicom elementy odblaskowe oraz informowali jak ważne jest noszenie odblasków po zmroku.

MKS Perła Lublin wspiera akcję "Odblaski ratują życie" już od trzech sezonów. W ubiegłym roku, wspólnie z Marcinem Wójcikiem z Kabaretu Ani Mru Mru, nagraliśmy spoty reklamowe zachęcające do noszenia elementów odblaskowych, które można znaleźć pod tym linkiem: https://youtu.be/bBG2JElx4ow

* Artykuł Partnera
 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe