Czwartek, 17.01.2019

Uwaga: Zamknięte Zygmuntowskie

  • 31.10.2018, 13:47 (aktualizacja 31.10.2018 13:54)
  • Krzysztof Boguń
Uwaga: Zamknięte Zygmuntowskie
Kancelaria Prezydenta Miasta Lublin informuje, że we wtorek, 6 listopada wprowadzone zostanie częściowe zamknięcie Al. Zygmuntowskich.
Wyłączony całkowicie z ruchu będzie odcinek między zjazdem na parking MOSiR znajdującym się bliżej stadionu żużlowego, a rondem Lubelskiego Lipca '80. Nie będzie zatem możliwości zjazdu z ronda w Al. Zygmuntowskie. Dojazd do obiektów znajdujących się przy Al. Zygmuntowskich a także kompleksu Aqua Lublin możliwy będzie wyłącznie od strony skrzyżowania z al. Piłsudskiego. Ponadto, sygnalizacja świetlna na rondzie Lubelskiego Lipca '80 przejdzie w tryb pracy światła żółtego, pulsującego, zaś ta skrzyżowaniu Al. Zygmuntowskich z al. Piłsudskiego zostanie wyłączona. W początkowej fazie prac utrzymane zostanie przejście dla pieszych przez Al. Zygmuntowskie przy rondzie.
Wprowadzane zmiany związane są z przystąpieniem wykonawcy zadania polegającego na przebudowie ronda Lubelskiego Lipca '80 i ul. Fabrycznej do zakresu prac obejmujących Al. Zygmuntowskie. Roboty będą polegały na rozbiórce istniejącej infrastruktury, wzmocnieniu podłoża, przebudowie uzbrojenia oraz budowie nowej konstrukcji jezdni oraz ciągów pieszych i rowerowych. Od 5 listopada br. linie nr 14, 153, 158 i 950 będą kursować objazdem w związku z zamknięciem dla ruchu Al. Zygmuntowskich.


Linie nr 14, 153 i 158: w obu kierunkach przejazdu:
… - al. Piłsudskiego – Lubelskiego Lipca 80 – Fabryczna - …

Linie nr 950
w kierunku Pancerniaków:
… - al. Piłsudskiego – Wolska – Droga M. Majdanka -

W czasie trwania objazdów nie będą obsługiwane przystanki:
- Hala MOSiR 01
- Rondo Lubelskiego Lipca 04,
 
Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe