Czwartek, 17.01.2019

JUŻ W LISTOPADZIE GALA LUKSUSOWA MARKA ROKU 2018! *

  • 31.10.2018, 13:44
  • Krzysztof Boguń
JUŻ W LISTOPADZIE GALA LUKSUSOWA MARKA ROKU 2018! *
Zbliża się gala w otoczeniu najbardziej luksusowych marek. Już 24 listopada 2018 roku w Hotelu Zamek Janów Podlaski w Janowie Podlaskim odbędzie się IX edycja Wielkiej Gali „Luksusowa Marka Roku 2018”.

To jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego świata, a także osobistości ze świata kultury i sztuki.

Luksusowa Marka Roku, to jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka wręczana luksusowym firmom, usługom i produktom premium na całym świecie. Wyjątkowa okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Przez cały weekend odbywać się będą Targi Luksusu, na których wystawiać się będą firmy, które stawiają na najwyższą jakość. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnych panelach dyskusyjsnych na temat branży luksusowej.

Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie gala oraz rozdanie statuetek „Luksusowa Marka Roku 2018”, które trafią do najbardziej prestiżowych firm z kraju i za granicy. Ponadto po raz pierwszy wyłonimy Luksusowy Produkt, Luksusową Restaurację, Luksusowe Wydarzenie i Luksusowy Hotel , a także specjalne wyróżnienie otrzymają "Twórcy Luksusu".

To będzie luksusowy weekend nieustających atrakcji, koncertów, wystaw i pokazów mody.

Kto otrzyma w tym roku tytuł Luksusowej Marki Roku? Przekonamy się już niebawem…

 

Już teraz wejdź na www.luksusowamarkaroku.pl i zgłoś się do nas! Weź udział w największym biznesowym wydarzeniu końca roku.

 

 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe