Czwartek, 17.01.2019

Ruszają Kwesty na Lubelskich Cmentarzach *

  • 30.10.2018, 12:37
  • Krzysztof Boguń
Ruszają Kwesty na Lubelskich Cmentarzach *
W nadchodzącym czasie Świąt Wszystkich Świętych, Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie organizuje kwesty do puszek kwestarskich na trzech lubelskich cmentarzach, (ul. Lipowa, ul. Unicka, ul. Droga Męczenników Majdanka).

Celem zbiórki jest funkcjonowanie KUCHNI św. BRATA ALBERTA przy ul. Zielonej 3 w Lublinie. Bezpłatnej jadłodajni dla osób bezdomnych i ubogich, która w okresie zimowym wydaje nawet do 500 gorących posiłków dziennie.

Zbiorki zaplanowano na:

Środę (31.10) w godz. 09.30-14.30
Czwartek (01.11) w godz. 08.00-15.30
Piątek (02.11) w godz. 09.00-14.00
Sobota (03.11) w godz. 09.30-14.30

W środę kwesty rozpoczynają nasi Drodzy WOLONTARIUSZE – uczniowie Lubelskich Szkół średnich w Lublinie, w DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, kwestować będą Podopieczni Ośrodka Wsparcia dla Osób Bezdomnych oraz Ośrodka Aktywizacji Społecznej i Zawodowej, w Dzień Zaduszny - Pracownicy razem z Podopiecznymi i Wolontariuszami Bractwa.

Każda osoba kwestująca będzie posiadała identyfikator WOLONTARIUSZA, zaplombowaną puszkę z napisem „PODZIEL SIĘ CHLEBEM” oraz tablicę informującą o celu zbiórki.

Kochani mieszkańcy Lublina i okolic, Nasi Dobrodzieje, prosimy o wsparcie w imieniu PODOPIECZNYCH BRACTWA MIŁOSIERDZIA.

Pamiętajmy, że liczy się każda złotówka !!!
Niech nikomu potrzebującemu nie zabraknie kromki chleba i gorącego posiłku.

* Artykuł Partnera

 

 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe