Poniedziałek, 22.07.2019

Wieczorek przy mikrofonie - z udziałem publiczności 12.09.18 Dom Kultury LSM część pierwsza

  • 20.10.2018, 14:09 (aktualizacja 20.11.2018, 09:28)
  • Marek Wieczorek
20181019_wieczorek_z_udzialem_publicznosci_czesc_i_logo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Humor, rozrywka, zabawa i śpiew to wszystko można było zobaczyć 12 października 2018 roku w Lublinie.Retransmisja kolejnego odcinak ,, Wieczorek przy mikrofonie'' z udziałem publiczności warto zobaczyć, jeżeli nie uczestniczyło się w nim na żywo. A kto miał okazję być podczas realizacji programu myślę, że z chęcią przypomni sobie co się wtedy wydarzyło.

Dobry program jednoczy ludzi

„Wieczorek przy mikrofonie” - to spadkobierca popularnego niegdyś „Podwieczorka przy mikrofonie”, nadawanego najpierw z hotelu Bristol w latach 1936-1939, a po zakończeniu okupacji z ocalałego lokalu dawnej pijalni czekolady Wedla przy popularnej Marszałkowskiej w Warszawie. Na stałe „Podwieczorek przy mikrofonie” zagościł na antenie dopiero w 1958 roku. Na pomysł odnowienia przedwojennej audycji wpadł Andrzej Rumian. Znakomity poziom audycji zapewnili wybitni artyści, między innymi: Hanka Bielicka, czy Jerzy Ofierski.

Długa cisza...I w końcu ,, Wieczorek przy mikrofonie''!

Na antenie Lubelska TV, pojawił się „Wieczorek przy mikrofonie”. Program ten jest emitowany od prawie dwóch lat i cieszy się dużą popularnością wśród telewidzów naszej stacji.

Dobry poziom przekazywania informacji

Marek Wieczorek - Wieloletni dziennikarz radiowy i telewizyjny, który swoim profesjonalizmem i humorem czaruje publiczność. Prowadząc program włączając do dyskusji zaproszonych gości tworzy niepowtarzalny klimat dla odbiorcy, a wszystko okraszone muzyką wykonywaną przez towarzyszą mu zespół ,, Wieczorek przy mikrofonie Bend'' oraz gwiazdy polskiej sceny muzycznej czy kabaretowej.

Marek Wieczorek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Żania
Żania 06.01.2019, 21:24
Było super

Pozostałe