Wtorek, 19.02.2019

Business Excellence Caffe odc. 3

  • 5.10.2018, 15:31 (aktualizacja 05.10.2018 15:33)
  • Redakcja
lkb_odcinek3logo.mp4
Zapraszamy do oglądania trzeciego odcinka cyklu rozmów o biznesie. Business Excellence Cafe to program powstały na kanwie corocznego Programu Promocji Firm i Gmin Business Excellence, który nagradza przedsiębiorstwa i samorządy najlepsze z najlepszych. To, co istotne w ramach programu BE, to budowanie relacji biznes-nauka-samorząd i tworzenie efektu synergii dla rozwoju przedsiębiorczości i rozwoju Lubelszczyzny. Gośćmi trzeciego odcinka są dr Krzysztof Markowski Dyrektor GUS w Lublinie, Stanisław Wiech Prezes przedsiębiorstwa CEWAR, Krzysztof Adamowicz Wójt Gminy Miedzyrzec Podlaski, Edwin Gortat Wójt Gminy Wolka, Zdzisław Krupa Wójt Gminy rejowiec Fabryczny oraz Andrzej Kmicic przedstawiciel Burmistrza Miasta Krasnystaw.

Program telewizyjny powstał z inicjatywy Lubelskiego Klubu Biznesu przy wsparciu Województwa Lubelskiego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dziękujemy za wsparcie p. Marszałkowi Sławomirowi Sosnowskiemu oraz firmom partnerskim. Liczymy, że cykl będzie kontynuowany oraz, że inne firmy, instytucje i osoby prywatne podejmą z nami współpracę. To niezwykle istotne dla rozwoju regionalnego, aby firmy i samorządy wzajemnie się od siebie uczyły i bazowały na już zdobytych doświadczeniach.

Lubelski Klub Biznesu oprócz tej inicjatywy wydaje również swój Magazyn, którego redaktorem jest dobrze Państwu znany lubelski dziennikarz Artur Kalicki. LKB jako nowoczesna organizacja obecny jest na FB w związku z czym zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami obu inicjatyw właśnie tą drogą.

Zapraszamy do oglądania

Lubelski Klub Biznesu oraz Redaktor Krzysztof Boguń

Redakcja

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janusz
Janusz 6.10.2018, 18:13
Mikrofony przesterowane !

Pozostałe