Nowe metody kampanii wyborczej

  • 01.10.2018, 20:00 (aktualizacja 11.10.2018, 11:01)
  • Cezary Potapczuk
20181001_kontrapunkt_wilklogo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kłamstwo ma krótkie nogi. Przekonał się o tym boleśnie premier RP. Słowa dotyczące politycznych przeciwników, które nie miały nic wspólnego z rzeczywistością - musiał prostować.

Według premiera, za rządów PO - PSL nie budowano ani dróg, ani mostów. Tymczasem z danych GDDKiA wynika, ze w tym okresie, w Polsce, powstało 2 tys km autostrad i dróg ekspresowych, 15 tys km dróg lokalnych, 300 mostów, w tym ten dla nas najważniejszych, na Wiśle w Kamieniu. Na same drogi lokalne wydano 11 mld złotych. A jeśli chodzi o województwo lubelskie to wybudowano 1100 km dróg gminnych i powiatowych, obwodnicę Lublina, ekspresówkę. W demokracji zachodniej taka wpadka premiera oznacza dymisję, ale nie w Polsce. Należy ubolewać, że jesteśmy świadkami takiego spektaklu - mówi gość Lubelskiej TV poseł PO Wojciech Wilk. Dyskutujmy o faktach, spierajmy się na argumenty w tej kampanii - apeluje poseł Wilk. To będzie wyrazem naszej politycznej kultury i dojrzałości, dodaje nasz rozmówca.

 

     

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe