Business Excellence Caffe odc. 1

  • 01.10.2018, 10:06 (aktualizacja 01.10.2018, 14:18)
  • Cezary Potapczuk
20180928_lkb_odcinek1logopop.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zapraszamy na pilotujący odcinek nowego cyklu rozmów o biznesie. To pierwsza seria tego typu rozmów na antenie lubelska.tv. i mamy nadzieję, że nie ostatnia. Problem funkcjonowania samorządów i różnego rodzaju zależności z tym związanych nabiera szczególnych wymiarów w kontekście zbliżających się wyborów samorządowych.

Program powstał z inicjatywy Lubelskiego Klubu Biznesu  przy wsparciu Województwa Lubelskiego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dziękujemy za wsparcie p. Marszałkowi Sławomirowi Sosnowskiemu oraz firmom partnerskim. Liczymy, że cykl będzie kontynuowany oraz, że inne firmy, instytucje i osoby prywatne podejmą z nami współpracę. To niezwykle istotne dla rozwoju regionalnego, aby firmy wzajemnie się od siebie uczyły i bazowały na już zdobytych doświadczeniach. Lubelski Klub Biznesu oprócz tej inicjatywy wydaje również swój magazyn, którego redaktorem jest dobrze Państwu znany lubelski dziennikarz Artur Kalicki. LKB jako nowoczesna organizacja obecny jest na FB w związku z czym zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami obu inicjatyw właśnie tą drogą.

Mamy nadzieję, że oddaliśmy atmosferę pracy samorządowej szczególnie tam gdzie pojawiają się deficyty, na które odpowiedzią są przykłady inwestycji w infrastrukturę społeczną.

Zapraszam do oglądania

Krzysztof Boguń

Cezary Potapczuk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe