„Niech orzeł wzleci wysoko! Nasze serca dla niepodległej”

  • 28.09.2018, 17:08
  • Dominika Polonis
20180928_wizualizacja_orla_przed_csk_vidcoder.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
„Niech orzeł wzleci wysoko! Nasze serca dla niepodległej” - pod takim hasłem, w czwartek, 27 września na Placu Teatralnym odbyła się wizualizacja orła białego.

Wydarzenie odbyło się w Dniu Powstania Polskiego Państwa Podziemnego i wpisuje się w lubelskie obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości „Lublin 1918-2018. Inspiruje nas wolność”. Akcja została przygotowana przez uczniów lubelskich szkół podstawowych i liceów. Przed Centrum Spotkania Kultur zgromadziło się ich 500, by stworzyć wizualną animację przedstawiającą godło Polski. Organizatorami wydarzenia byli Wydział Oświaty i Wychowania UM Lublin, Lubelskie Centrum Aktywności Obywatelskiej i Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie.

Dominika Polonis

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe