Z(r)deformowne szkolnictwo

  • 27.09.2018, 10:09
  • Cezary Potapczuk
20180926_kontrapunkt_babisz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Niezadowoleni nauczyciele, niezadowoleni rodzice, przemęczone dzieci to efekty reformatorskich działań minister Zalewskiej. A minister Zalewska swoje jest dobrze, a nawet bardzo.

Lekcje do 17, 18 to dzisiaj standard w wielu szkołach, przeładowane programy, okienka, ciężkie tornistry najmłodszych. Tymczasem minister Zalewska udaje, że problemu nie ma. Cierpliwość straciła nawet Solidarność, bo nauczycielom oświaty zamiast się polepszyć, znacznie się pogorszyło, a wielu straciło zatrudnienie. Jeśli są jakieś problemy, to według rządzących wina samorządów, jako organów prowadzących. Tylko, że to nie samorządowcy wymyślili reformę, która wywróciła to co udało się do tej pory zbudować. Za niespełna rok w walce o miejsca w klasach pierwszych szkół ponadpodstawowych walczyć będą dwa roczniki. Czeka nas katastrofa - ostrzega były lubelski kurator oświaty Krzysztof Babisz.

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe