Beata Szydło w Lublinie. Protesty na Placu Litewskim!

  • 21.09.2018, 15:25
  • Dominika Polonis
20180921_konferencja_szydlo-tulajew_vidcoder.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W czwartek, 20 września, na Placu Litewskim odbyła się konferencja z udziałem byłej Prezes Rady Ministrów Beaty Szydło i kandydata na Prezydenta Miasta Lublin, Sylwestra Tułajewa.

Na wydarzenie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nie zabrakło okrzyków: "Dobra zmiana dla Lublina", "Konstytucja", "Oddaj kasę". Podczas przemowy Beata Szydło przekonywała mieszkańców Lublina do poparcia kandydata PiS, Sylwestra Tułajewa w nadchodzących wyborach samorządowych. Zapewniała również zebranych o konieczności wprowadzenia "dobrej zmiany" także w samorządach. Stwierdziła też, że Sylwester Tułajew, mimo młodego wieku, zna się na sprawach związanych z samorządem, bo od kilku lat pracuje dla Lublina jako poseł na Sejm RP.
Podczas konferencji nie obyło się bez interwencji policji, dźwięków syren i kontrowersyjnych transparentów.

Dominika Polonis

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
finans
finans 22.09.2018, 12:11
Uzyskaj kredyty na nieruchomości w ciągu 48 godzin
Mam do dyspozycji pożyczkę od 10000 € do 350 000 000 € na bardzo prostych warunkach. Robię również inwestycje. Fait poznaj kwotę, której potrzebujesz, aby uzyskać więcej informacji na temat twojej prośby.
Skontaktuj się z nami Email: [email protected]

Pozostałe