Lublin stolicą politologii

  • 18.09.2018, 21:21
  • Cezary Potapczuk
20180918_kontrapunkt_umcs_logo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
„Państwo w czasach zmiany” - pod takim hasłem odbywa się w Lublinie IV Ogólnopolski Kongres Politologii. Uczestniczą w nim światowej sławy osobistości. Do Koziego Grodu zjechało ponad 700 badaczy z 85 ośrodków naukowych.

100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości i 25 lecie lecie Wydziału Politologii UMCS. Te rocznice towarzyszą uczestnikom Kongresu. Jego organizacja to dla lubelskiego środowiska duże wyróżnienie i dowód uznania dla poziomu i potencjału naukowego - mówią zgodnie prof. Iwona Hofman dziekan Wydziału Politologii i prodziekan prof. Marek Pietraś. Jak podkreślają rozmówcy naszego reportera Temat spotkania - Państwo w czasach zmiany jest w zamyśle próbą koncentracji na podstawowych, „tradycyjnych” kategoriach politologicznych, jakimi są państwo i władza, ale z uwzględnieniem dynamiki oraz zmienności, nowych jakościowo cech otoczenia społecznego, w którym państwo funkcjonuje.

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
finans
finans 22.09.2018, 12:18
COMMUNICATE (KONIEC NASZE KONCENTRANY, DLACZEGO W STANIE ZDARZYLO SIE?)
Witaj, Prawdziwi ludzie to ci, którzy wiedza, jak przyjsc im z pomoca, gdy cierpia. Instytut AEW Global Finance udzielil mi pozyczki w wysokosci 45 000 euro bez komplikowania zadania na poziomie dokumentów wymagajacych banków. Dzieki niemu mam dzis super market kata, byl moim zbawca i tak naprawde nie wiem co z nim zrobic, dlatego zdecydowalem dzisiaj, aby zeznawac na jego korzysc, mozesz skontaktowac sie z nim przez e-mail i postepuj zgodnie z jego instrukcjami, a bedziesz zadowolony w ciagu 72 godzin. Wiec ty, który jestes w potrzebie, tak jak ja, mozesz napisac do niego i wyjasnic mu swoja sytuacje, ze moze pomóc tobie w swojej korespondencji: [email protected]
Uwaga: instytut oferuje pozyczki od 5000 € do 450,500 000 €, aby uzyskac wiecej informacji. Nie wahaj sie skontaktowac z nami za jakakolwiek kwote. Mozesz skontaktowac sie z nim poczta! [email protected]
Poblogoslaw moja dusze Panie E-mail: [email protected]

Pozostałe