Wymiana kadr to nie reforma

  • 17.09.2018, 08:52
  • Cezary Potapczuk
20180912_kontrapunkt_adamdaniellogo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pytania prejudycjalne sędziów skierowane do Trybunału Sprawiedliwości, bardzo zdenerwowały rządzących. Prawnicy tego zdenerwowania, a w wielu przypadkach irytacji, nie rozumieją. Jesteśmy przecież członkiem Unii Europejskiej i z takiej formy rozstrzygania wątpliwości możemy korzystać - mówi sędzia Adam Daniel ze stowarzyszenia Iustitia

Sędziowie uzurpują sobie prawo do wstrzymywania wykonywania, ustaw grzmią politycy PiS i straszą tych którzy skierowali do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej konsekwencjami, łącznie z dyscyplinarką. Dyskutujmy na argumenty, krytykujmy, ale konstruktywnie, straszenie różnymi sankcjami i używanie pod adresem pytających nie podnosi poziomu dyskusji na temat tzw reformy sądownictwa - mówi sędzia Daniel.

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe