Współwłaścicielka prywatnych szkół jedynką NowoczesnejPL w Lublinie

  • 07.08.2015, 13:33 (aktualizacja 07.08.2015, 17:16)
  • Dominik Masierak
jedynka nowoczenej pl
loadingŁaduję odtwarzacz...
Urszula Bury będzie jedynką na lubelskiej liście NowoczesnejPL do Sejmu. Kandydatkę osobiście przedstawił w Lublinie lider stowarzyszenia Ryszard Petru.

Bury to absolwentka prawa na UMCS oraz studentka psychologii na Wyższej szkole Ekonomii i Innowacji. Z polityką do tej pory nie miała wiele wspólnego. Na co dzień, wspólnie z mężem prowadzi zespół prywatnych szkół i to właśnie w zakresie edukacji ma dużo pomysłów na zmiany.

NowoczesnaPL za cel stawia sobie nie tylko wejście do Sejmu ale uzyskanie około dwudziestoprocentowego poparcia. Taki wynik, jak twierdzi Petru byłby dla stowarzyszenia sukcesem. Na razie według wyników sondaży Nowoczesna nieco przekracza pięcioprocentowy próg wyborczy. 

Dominik Masierak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 10.08.2015, 13:53
Brawo Ula. Właściwy kandydat na właściwe miejsce

Pozostałe