Niedziela, 20.01.2019

"Wygraj z rakiem" - szkolenia dla pacjentów i ich rodzin

 • 13.09.2018, 11:33
 • Krzysztof Boguń
"Wygraj z rakiem" - szkolenia dla pacjentów i ich rodzin
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli zaprasza na kolejny cykl wykładów poświęconych problematyce osób zmagających się z chorobą nowotworową - "Wygraj z rakiem" - Szkolenia dla pacjentów i ich rodzin.

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej wychodząc naprzeciw potrzeb pacjentów i ich rodzin proponuje w ramach inicjatywy mającej na celu wzbogacenie wiedzy dotyczącej zmagań chorych na nowotwory, jak również osób im bliskich, cykl wykładów. Poniżej publikujemy terminarz i program poruszanych kwestii, jak również miejsce, w którym wykłady będą się odbywać.

 • Wykłady odbywają się w COZL, ul. Jaczewskiego 7 w każdy 2 i 4 czwartek miesiąca  o godz. 14.00 w sali konferencyjnej (niski parter poziom Kaplicy).

 Program:

 • Gdy w rodzinie pojawia się choroba nowotworowa - Spotkanie z psychoonkologiem Panią Agnieszką Plottke
  Terminy:    13.09.2018   i   08.11.2018
 • Jaka dieta pomaga lepiej znosić chemioterapię? - Spotkanie z dietetykiem szpitalnym mgr Moniką Jędruszczak-Kępką
  Terminy:    25.10.2018   i   13.12.2018
 • Radioterapia: zadbaj o siebie. Pielęgnacja skóry przed, w trakcie i po radioterapii. Czy solarium i opalanie się sprzyja rozwojowi chorób skóry? - Spotkanie z Konsultantem woj. ds. pielęgniarstwa onkologicznego mgr Małgorzatą Matczuk
  Terminy:    11.10.2018
 • Chemioterapia - co na to serce? - Spotkanie z Koordynatorem Izby Przyjęć COZL internistą i kardiologiem dr Andrzejem Biłanem
  Terminy:    27.09.2018   i   22.11.2018

Więcej na stronie https://cozl.eu/pacjent/wygraj-z-rakiem-szkolenia-dla-pacjentow-i-ich-rodzin

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe