Niedziela, 20.01.2019

Motor Lublin wspiera Hospicjum im. Małego Księcia*

  • 6.09.2018, 11:49
  • Krzysztof Boguń
Motor Lublin wspiera Hospicjum im. Małego Księcia*
Pomagamy Lubelskiemu Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia! Podczas najbliższego meczu domowego Motoru z Czarnymi Połaniec (środa, 12 września, godz. 20) prowadzona będzie charytatywna zbiórka na rzecz placówki.

Jak informuje biuro prasowe Motoru Lublin: " Na godzinę przed rozpoczęciem meczu przy każdym wejściu na sektory Areny Lublin (VIP, I, H oraz F) na naszych kibiców czekać będą wolontariusze prowadzący zbiórkę pieniędzy do puszek. Ponadto po pierwszym gwizdku spotkania wolontariusze nadal pozostaną do dyspozycji widzów przechadzając się trybunami stadionu.

 

Oprócz zbiórki finansowej, na sektorach ustawione zostaną specjalne, oznaczone pojemniki na plastikowe korki – „zakrętkożercy”. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów do gromadzenia nakrętek i przekazania ich na rzecz hospicjum podczas środowego spotkania. Zgromadzone korki zostaną następnie przekazane firmie recyclingowej, a hospicjum otrzyma w zamian wsparcie finansowe. Wszystkie fundusze zebrane w ramach „Zakręconej Akcji” zostaną przeznaczone na rzecz realizowania marzeń podopiecznych hospicjum."

 

Serdecznie zapraszamy do publikacji informacji w Państwa mediach, włączenia się do akcji oraz jej promowania!

 

Komunikat na stronie klubu: http://motorlublin.eu/2018/09/05/zbiorka-na-rzecz-lubelskiego-hospicjum-na-meczu-z-czarnymi-polaniec/

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe