Sobota, 16.02.2019

Dotrzymaliśmy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorządzie

  • 5.09.2018, 21:52
  • Cezary Potapczuk
20180903_kontrapunkt_artursobonlogo.mp4
To hasło kampanii wyborczej PiS. Kampanię zainaugurowała niedzielna konwencja. Podczas tego spotkania zaprezentowano między innymi kandydatów na prezydentów miast. Prezentacji dokonały ich żony, które według obserwatorów skradły show.

W Polskę ruszyły PiS - busy. Uczestnicy tego wyborczego objazdu prezentują program partii i mają przekonać obywateli do głosowania na kandydatów partii rządzącej. Argumentem, który powtarzają jak mantrę za premierem Morawieckim i prezesem Kaczyńskim jest stwierdzenie, że tylko samorządowcy współpracujący z rządem, będą mogły liczyć na finansowe wsparcie. W ocenie szefa PKW to polityczny szantaż, ale wiceminister w resorcie infrastruktury i rozwoju Artur Soboń tłumaczy, że to nie szantaż tylko warunek konieczny dobrej współpracy.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Cezary Potapczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe