Sobota, 16.02.2019

Policja ostrzega. Krasnystaw: Ciężarówki w rowie w Chorupniku

  • 5.09.2018, 13:08 (aktualizacja 05.09.2018 13:25)
  • Krzysztof Boguń
Policja ostrzega. Krasnystaw: Ciężarówki w rowie w Chorupniku
Do dwóch podobnych zdarzeń drogowych z udziałem samochodów ciężarowych doszło w m. Chorupnik, gm. Gorzków. Wczoraj kierujący ciężarówką marki Scania zjechał do rowu najprawdopodobniej z powodu zaśnięcia, natomiast dzisiaj kierujący ciężarówką marki Renault z przyczepą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zmuszając nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę do zjechania do przydrożnego rowu.

Jak ustaliła lubelska policja: " Do pierwszego ze zdarzeń doszło wczoraj po godz. 5:00. 34-letni mieszkaniec Brzeska, kierując ciężarówką marki Scania z naczepą stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Chorupnik. Na całe szczęście na drodze nie było innych uczestników ruchu. Kierujący jechał sam i był trzeźwy. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Krasnostawscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia, którego prawdopodobną przyczyną mogło być zaśnięcie kierującego.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Do drugiego zdarzenia doszło dzisiaj rano, tuż po godz. 5:00. Do miejscowości Chorupnik zostali skierowani policjanci z drogówki, ze względu na zdarzenie drogowe z udziałem dwóch ciężarówek. Sytuacja wyglądała na niebezpieczną, na całe szczęście skończyło się tylko na uszkodzonym pojeździe. Policjanci ustalili, iż 51-letni mieszkaniec gm. Chełm kierując ciężarówką marki Renault z przyczepą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym zarzuciło ciężarówką i stanęła w poprzek drogi. Nastąpiło to w sytuacji, gdy z naprzeciwka nadjeżdżała ciężarówka marki Renault, której 54-letni kierujący aby uniknąć zderzenia zmuszony był zjechać do rowu. Nikomu nic się nie stało i nie doszło do zderzenia się ciężarówek. Kierujący pojazdami byli trzeźwi i nie odnieśli obrażeń.

51-latek został ukarany mandatem karnym za stworzenie zagrożenia na drodze".

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ik
ik 5.09.2018, 18:45
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinterne…

www.ukraina-pracownicy.pl

Pozostałe