Niedziela, 20.01.2019

Policja poszukuje właściciela zagubionej gotówki

  • 4.09.2018, 14:13
  • Krzysztof Boguń
Policja poszukuje właściciela zagubionej gotówki
Policjanci z V komisariatu poszukują właściciela pieniędzy. Leżącą na ziemi kopertę z zawartością sporej ilości gotówki znalazł przed dwoma dniami w rejonie ogrodu botanicznego przechodzień. O tym niecodziennym znalezisku powiadomił Policję. Teraz zguba czeka na prawowitego właściciela. Bliższe informacje można uzyskać u dzielnicowego pod numerem tel. 695-021-765.

Jak podaje lubelska policja: " Pieniądze zostały znalezione przed kilkoma dniami. Sporej ilości gotówkę znalazł w rejonie ogrodu botanicznego jeden z przechodniów. O tym niecodziennym znalezisku natychmiast poinformował policję. Funkcjonariusze z V komisariatu zabezpieczyli gotówkę od uczciwego znalazcy.

Teraz zguba czeka prawowitego właściciela na Komisariacie V Policji w Lublinie przy ul. Koncertowej 4a.  Bliższych informacji można uzyskać u dyżurnego pod nr. tel. (81) 535 47 00 lub u dzielnicowego pod nr. 695-021-765."

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hu
hu 5.09.2018, 18:46
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinterne…

www.ukraina-pracownicy.pl

Pozostałe