Czwartek, 17.01.2019

Tajniki social media - dwudniowe, darmowe warsztaty! *

  • 4.09.2018, 14:08
  • Krzysztof Boguń
Tajniki social media - dwudniowe, darmowe warsztaty! *
Prowadzisz firmę, a może dopiero planujesz założyć swój biznes? Te warsztaty są dla Ciebie! Umiejętne prowadzenie profili w social media, tworzenie treści oraz reklama w Internecie to klucze do sukcesu!

Zapraszamy na darmowe szkolenie i warsztaty z marketingu i PR-u, podczas których dowiesz się, jak samodzielnie promować swoją firmę.
Stawiamy na praktykę! Będziemy tworzyć strategię dla Twojej firmy - podpowiemy, jak skutecznie reklamować i promować się w sieci - a wszystko bez dużego budżetu marketingowego.

Pierwszy dzień warsztatów (4.09) obejmuje szkolenie na temat widoczności naszej firmy w Google Business, zawiera treści o tajnikach Facebooka i Instagrama, a też informacje, o tym, jak zdobywać fanów, tworzyć skuteczne i zasięgowe posty, tak aby być widocznym w sieci. Będzie dużo praktyki i pracy warsztatowej na "żywym organizmie”.

Drugi dzień warsztatów (5.09) to szkolenie z "Content Marketingu - przygotowywania ciekawych treści na profile social media.

Szkolenie obejmuje dwie części:
-Teoretyczną - podstawowe zagadnienia z content marketingu i ciekawostki
-Praktyczną - odpowiedzi na pytania uczestników oraz indywidualną pomoc oraz pracę na przypadkach

Warsztaty będą obejmować zagadnienia:
-Rola treści wizualnych w promowaniu przedsiębiorstwa, firmy i marki
-Serwisy społecznościowe jako kanał dystrybucji treści
-Dostosowanie treści i formy graficznej do konkretnych portali społecznościowych
-Skuteczna komunikacja przy pomocy treści wizualnych w mediach społecznościowych.

Prowadzący: Dawid Cieslak
Założyciel agencji content marketingu Feed My Social. Swoją przygodę z budowaniem treści i komunikacją w mediach społecznościowych zdobywał w Londynie, współpracował z takimi firmami jak Eat First czy Pure Package.
Uczestnik szkoleń i warsztatów organizowanych przez serwis You Tube oraz Facebook/Instagram w Londynie.
Pasjonat i entuzjasta fotografii kulinarnej.

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach wyślij maila na adres: [email protected] oraz podaj w mailu swój numer telefonu!

Warsztaty są częścią projektu "Rewitalizacja obszaru ul. Lubartowskiej i dawnego Podzamcza w Lublinie poprzez ożywienie gospodarcze obszaru za pomocą zintegrowanej poprawy zarządzania zasobem komunalnym, działań społecznych i poprawy stanu zabudowy zabytkowej - uzupełnienie Programu Rewitalizacji Lublina dla wskazanego obszaru".

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach wyślij maila na adres: [email protected]

Miejsce: Ładno Pracownia - pracownia co-working’owa (Lubartowska 30A - wejście od ulicy Biernackiego). Liczba miejsc ograniczona.

Link do wydarzenia na facebook’u:
https://www.facebook.com/events/2082178688542186/

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
u
u 5.09.2018, 18:46
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinterne…

www.ukraina-pracownicy.pl

Pozostałe