KM Cross Lublin zaprasza do oddawania krwi. Jedziemy do finału. Faza Play-Off dla Speed Car Motor Lublin oraz finał akcji “Oddajemy krew bez hamulców”

  • 04.09.2018, 13:06
  • Krzysztof Boguń
KM Cross Lublin zaprasza do oddawania krwi. Jedziemy do finału. Faza Play-Off dla Speed Car Motor Lublin oraz finał akcji “Oddajemy krew bez hamulców”
W najbliższą sobotę, 8 września odbędzie się rewanżowy mecz fazy play-off dla Speed Car Motor Lublin. Lubelska drużyna powalczy w nim o awans do finału tych rozgrywek. Przed meczem odbędzie się finał zbiórki krwi, której uczestnicy będą mogli odebrać pamiątkowy upominek.

Lokomotiv Daugavpils będzie rywalem Motoru Lublin w niedzielnym spotkaniu. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 16 na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich 5. Przypomnijmy, że w poprzednim meczu Motor wygrał z Lokomotivem 47:43. Bilety na zawody kupić można w kasach stacjonarnych na teranie stadionu oraz za pośrednictwem strony internetowej (link poniżej). Kasy czynne będą:

·         W środę – godz. 16-18

·         W czwartek – godz. 16-19

·         W piątek – godz. 16-19

·         W sobotę – od godz. 10

Ceny biletów:

·         Trybuna główna – 70 zł

·         Bilet normalny – 30 zł

·         Bilet ulgowy - 25 zł

·         Bilet dziecięcy – 5 zł

Przypominamy, że karnety nie obowiązują na fazę play-off.

W dzień rozgrywek, 8 września, w godzinach 10-14 na parkingu pod Areną Lublin odbędzie się finał akcji „Oddajemy krew bez hamulców”. Organizatorem jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie  oraz Stowarzyszenie Kibiców Lubelskiego Żużla „Speedway Euphoria”.

Początki akcji sięgają 2015 roku kiedy to kibice Stali Rzeszów wyszli z inicjatywą zbierania krwi podczas trwania rozgrywek żużlowych. Obecny rekord – 44 litry krwi – należy właśnie do kibiców z Rzeszowa i został ustanowiony 2 lata temu. Mamy nadzieję, że w tym roku na szczyt zestawienia trafi Lublin. Informacje o tym jak przygotować się do oddania krwi znaleźć można na stronie wydarzenia oraz stronie internetowej Centrum Krwiodawstwa w Lublinie.

Wszyscy, którzy oddali krew w ramach akcji „Oddajemy krew bez hamulców” w terminie od 18 maja do 8 września włącznie będą mogli odebrać pamiątkowe koszulki podczas finału pod Areną Lublin (zdjęcie koszulek w załączniku). Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału nie tylko ze względu na bicie rekordu ale przede wszystkim na bardzo duże zapotrzebowanie krwi w ratownictwie medycznym.

Link do wydarzenia (żużel) -> https://web.facebook.com/events/311948346226581/

Link do wydarzenia (krew) -> https://web.facebook.com/events/1137584896392655/

Bilety online -> http://tubilety.pl/wydarzenia/sport-i-rekreacja/lublin,stadion-zuzlowy,aleje-zygmuntowskie-5/1066,polfinal-play-off-speed-car-motor-lublin-lokomotiv-daugavpils

 Na widzów lubelska.tv już będzie czekać niespodzianka związana z wydarzeniem. Więcej w załącznikach.

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe