Mistrzynie trenowały na plaży razem z najmłodszymi fanami

  • 05.08.2015, 14:23 (aktualizacja 05.08.2015, 14:25)
  • Dominik Masierak
mks plaża
loadingŁaduję odtwarzacz...
Plaża w środku miasta, ponad 30 stopniowy upał, a pośrodku tego wszystkiego mistrzynie Polski i ich mali fani – tak wyglądał otwarty trening piłkarek ręcznych MKS Selgros Lublin. Upał ani zawodniczkom, ani dzieciom jednak nie przeszkadzał.

Trening był dla kibiców okazją do spotkania po raz pierwszy nowej zawodniczki mistrzyń kraju Iwony Niedźwiedź. Ta ma za sobą już proces aklimatyzacji w zespole, który przebiegł bez problemów, a Lublin jako miasto bardzo pozytywnie ją zakoczył.

To kolejna już akcja MKS Selgros skierowana do młodych kibiców. Sądząc po zaangażowaniu z jakim młodzi ludzie trenowali zaszczepili się miłością do sportu i aktywności fizycznej. To z pewnością wyjdzie im na zdrowie. 

Dominik Masierak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Halinka
Halinka 10.11.2015, 01:37
Najpierw plaża a teraz wystawa lego :) uwielbiam moje miasto i uwielbiam OC za takie akcje
bałagan
bałagan 10.11.2015, 01:58
Mają rozmach, nie ma co :) może na sezon świąteczny też coś fajnego przygotują poza sztampowym mikołajem. Może kolejkę górską albo coś, 3mam kciuki za finezyjność
Hanna
Hanna 10.11.2015, 02:00
oj tak, kolejka była by super, ale nie zapominajmy o świątecznych promocjach :) liczę że w tym roku uda mi się zrobić zakupy dla całej rodziny na prezenty w outlecie center bo nie mam siły chodzić po galeriach
Daria
Daria 05.12.2015, 00:31
Ja tam z reguly wszystko znajduje, outlet center jest dobrze wyposazony;) powodzenia w poszukiwaniach!
zubkowicz
zubkowicz 10.11.2015, 01:44
trwa fantastyczny zniżkowy tydzień w outlecie więc jak ktoś potrzebuje jakieś ciuchy na jesień do nie zwlekajcie i obczajcie tegoroczne promo bo warto
Apollos
Apollos 10.11.2015, 01:55
oj tak, męskie wtorki z męskimi zakupami w mac arthurze skończyły się zakupami butów na całą jesień i wydaniem większej kasy niż żona :) koniec świata panowie
Gabbi
Gabbi 10.11.2015, 01:57
Nie zapominajcie o studenckich środach, a że mam po drodze na uczelnie to często chodzę tam po wykładach na gastro ale i jakaś bluzeczka od czasu do czasu wpadnie, dobrze że w tym semestrze plan mi podpasował idealnie pod zakupy =]
Nina
Nina 05.12.2015, 00:33
W ogóle jest tam -15% dla studentów, to jest mega!!!!!! No i te babskie czwartki, ach...! Hehe
niesprawiedliwosc
niesprawiedliwosc 10.11.2015, 01:47
heh wróciły męskie poniedziałki i żeńskie wtorki? :) szkoda że nie można razem się wybrać na zakupy tylko trzeba 2 razy jechać, ech ;)
Ula
Ula 10.11.2015, 02:01
jak ktoś jest "gburkiem" to niech idzie w poniedziałek na -50% a nie żali się na forach :)
Kamilq
Kamilq 10.11.2015, 01:48
Męskie wtorki i damskie czwartki jak już :p i uważam że to świetny pomysł że można w spokoju zrobić zakupy bez zrzędzenia a uchem a faceci też mogą sobie przyjść we wtorek i kupić co chcą w męskim gronie.
huberto
huberto 10.11.2015, 01:53
no właśnie my z synkiem wysłaliśmy mamę na zakupy i zajęliśmy się zwiedzaniem wystawy lego :) dla każdego coś dobrego, oby było więcej takich eventów w naszym mieście
Elka
Elka 05.12.2015, 00:34
Szkoda, że Lego już się skończyło :( Ale teraz będą elfy z darmową watą cukrową dla najmłodszych <3
Kulka
Kulka 08.10.2015, 23:56
Na Eko Bazar muszę koniecznie pójść, może uda mi się w końcu dostać złote siemie lniane.. ah ten outlet ciągle cos nowego
Daria
Daria 08.10.2015, 23:51
Już w tą sobotę kolejna atrakcja, Eko Bazar:) dużo zdrowej żywności, porady, ręcznie robiona biżuteria, wiele innych:)
Dorota
Dorota 10.08.2015, 03:18
dzieci można na plaży zostawić pod okiem instruktorów np na warsztatach kuglarskich a samej spokojnie pochodzić po sklepach i wszyscy są happy :)
Kqlinkq
Kqlinkq 10.08.2015, 03:11
plaża w środku miasta to coś czego brakowało w Lublinie :)
Dorota
Dorota 10.08.2015, 02:19
pozdrawiamy panią Iwonę, dzieci się świetnie bawiły na plaży w outlet center, rośnie młoda kadra szczypiornistów :))))
Ala
Ala 09.08.2015, 18:01
ja chodzę z mamą co drugą środę na zumbę. jak się skończy plaża przy outlecie to chyba zapiszemy się do klubu. fajnie, bo zawsze przy okazji mama kupuje mi coś nowego
Niki
Niki 09.08.2015, 17:53
Mój brat bierze udział w meczu w siatkówkę plażową na Outlecie, mocno mu kibicuję ponieważ można wygrać rzeczowe i pieniężne nagrody:) ogólnie lubimy Outlet, zawsze z mamą najpierw śledzimy promocje na fb, a poźniej wybieramy się na zakupy i polujemy na te okazje:))
bravo
bravo 09.08.2015, 17:30
Outlet nie przestaje mnie zadziwiać, po prostu non stop coś się dzieje już na Konwencie Tatuażu było super, a teraz jeszcze ta plaża, ekstra
zorientowana
zorientowana 05.12.2015, 00:36
Nie do wiary, że już rok jest u nas ten outlet, nie?:)))))) obchody i promocje będą teraz w grudniu :D
Felek
Felek 09.08.2015, 17:02
Oprócz Zumby jest też siatka plażowa, dzięki za taką miejscówkę w mieście!:) Outlet rządzi:)
lalala
lalala 09.08.2015, 16:45
Lubię tą plażę! Zumba w środy jest po prostu genialna!!!
Samson
Samson 10.09.2015, 19:57
kupiłem w Empiku biografię richardsa w naprawdę niezłe cenie, aż nie możliwe że ten człowiek jeszcze żyje a i pewnie nas wszystkich przeżyje ;)
vanDamme
vanDamme 10.09.2015, 19:56
divers też nieźle pojechał, jeany za 30zł? to taniej niż na bazarze mają :) tylko czekać na reakcję konkurencji :P
Kamilq
Kamilq 10.09.2015, 19:54
Czy to przypadek że akurat w dniu finału przecenomanii otwarli pumę? Wiedzą jak opróżnić nasze biedne portfele niedobrzalcy ;)
Czajka
Czajka 10.09.2015, 19:53
Moje pociechy są jeszcze w podstawówce więc z wyprawki szkolnej outletu bardzo skorzystały :) chodzą plotki o lego więc szykuję się znowu rodzinne zakupy :)
Fantamama
Fantamama 10.09.2015, 19:40
dzieciom nie ma co żałować, moja mała w gimbazie ma takie jazdy z niemodnie ubranych dzieci że głowa mała, poprzewracało im się w główkach w tych szkołach

Pozostałe