Razem rusza z kampanią

  • 23.08.2018, 14:35
  • Cezary Potapczuk
cukenberg_logo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Godna praca, rozwój transportu publicznego, wsparcie osób zależnych i wykluczonych, a także młodych rodziców - to wyborcze filary ugrupowania Razem Lubelskie

Krajowa scena polityczna potrzebuje lewicy, a samorządy - ludzi wrażliwych na potrzeby i krzywdę innych. Dlatego idziemy do wyborów teraz samorządowych, a w przyszłym roku parlamentarnych. Oferujemy nową jakość w życiu publicznych - mówi Adrian Zandberg lider i twarz ugrupowania, które coraz czuje się w polityce.Jesteśmy gotowi mamy liderów list do sejmiku. Jedynką w Lublinie jest Piotr Trysiński - dodaje Zandberg. Trysiński stawia na sprawy pracownicze, wyższe i uczciwsze wynagradzanie w instytucjach podległych samorządowi województwa. - Pensja powinna wynosić tyle, co realne koszty utrzymania w danym regionie - uważa. Nie zgadza się, aby samorządowi pracownicy byli zatrudniani na śmieciówkach.

 
Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe