Piątek, 22.03.2019

600-lecie fresków Kaplicy Trójcy Świętej - Konkurs Muzeum Lubelskiego

  • 10.08.2018, 11:42
  • Krzysztof Boguń
600-lecie fresków Kaplicy Trójcy Świętej - Konkurs Muzeum Lubelskiego
Dziś czyli 10 sierpnia koniecznie wybierzcie się do Muzeum Lubelskiego do g. 18.00. Odpowiedzcie na pytanie dotyczące Kaplicy Trójcy Świętej, a może zdobędziecie jedną z 600 wejściówek umożliwiających bezpłatne zwiedzenie tego zabytku.

Konkurs zorganizowano z okazji jubileuszowego roku 600-lecia ukończenia fresków Kaplicy Trójcy Świętej. To jeden z najcenniejszych zabytków sztuki średniowiecznej w Europie. Fenomenalne jest połączenie gotyckiej architektury z bizantyńsko-ruską polichromią wnętrza.

Uwaga! Jedna osoba otrzymuje jednoosobową wejściówkę!

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
martyna
martyna 11.08.2018, 21:59
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinterne…

www.ukraina-pracownicy.pl
??

Pozostałe