Piątek, 22.03.2019

Lubelska Caffe: Dawka myśli - rozmowa z Anną Augustyniak

  • 10.08.2018, 10:03
  • Krzysztof Boguń
dopalacze.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W programie Lubelska Caffe poruszmy z p. sekretarz województwa temat, który ostatni stał się bardzo aktualny - zatrucia dopalaczami.

Już od września w lubelskich szkołach rusza akcja zainspirowana ostatnimi wydarzeniami w Łodzi, mająca na celu uświadomienie młodzieży zagrożenia związane z używaniem dopalaczy. Inicjatorem jest Urząd Marszałkowski w osobie p. Anny Augustyniak. O jej spojrzeniu na problem i innych aspektach używania substancji psychoaktywnych dowiecie się z dzisiejszego programu. Zapraszam Krzysztof Boguń

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ruda
ruda 10.08.2018, 16:10
Można śmiało stwierdzić, że dopalacze to dziś jeden z mroczniejszych aspektów życia młodych ludzi. Dopalacze czy narkotyki: efekt podobny – silne uzależnienie, halucynacje oraz omamy, które prowadzą zażywające je osoby nie tylko do psychicznego i fizycznego wyniszczenia, ale także do czynów przestępczych, z zabójstwami włącznie.

Pozostałe