Wtorek, 19.02.2019

Policja poszukuje mężczyzny. Lublin: Kto go rozpoznaje?

  • 9.08.2018, 13:50 (aktualizacja 09.08.2018 13:54)
  • Krzysztof Boguń
Policja poszukuje mężczyzny. Lublin: Kto go rozpoznaje?
Policjanci z V komisariatu poszukują mężczyzny, który wziął udział w bójce przy ul. Braci Wieniawskich. Doszło do niej w nocy pod jednym ze sklepów. Spotkały się tam dwie grupy osób. Doszło między nimi do utarczki słownej a następnie do bójki. Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach z kamery monitoringu prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym V komisariatu Policji pod nr tel. 81 535 47 00. Informację można przekazać anonimowo!

Poniżej apel policji.

Apelujemy do osób, które rozpoznają widocznego na nagraniu mężczyznę o kontakt z policjantami z V komisariatu.  Do chwili obecnej tożsamość mężczyzny nie została ustalona. Z ustaleń policjantów wynika, że brał on udział w bójce i pobiciu innego mężczyzny, który również w nocy zjawił się pod sklepem przy ul. Braci Wieniawskich. Informację można przekazać telefonicznie pod nr 81 535 47 00. Zapewniamy anonimowość!

źródło; lubelska.policja.gov.pl

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe