Piątek, 22.03.2019

Carnaval Sztukmistrzów za nami

  • 31.07.2018, 14:15
  • Krzysztof Boguń
Carnaval Sztukmistrzów za nami
Carnaval Sztukmistrzów w Lublinie odbył się w dn. 26-29 lipca. Była to 9 edycja cyrku w nowym wydaniu. Zobaczyliśmy 200 bezpłatnych spektakli otwartych oraz dwa biletowane pokazy wielkoformatowe francuskiej trupy Cirque Inextremiste na placu Zamkowym.

Jak czytamy na stronie lublin.eu: " Nowością w tym roku była konferencja tematyczna „Renesans ludyczności” oraz występy uczniów i adeptów jedynej polskiej szkoły cyrkowej Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.

Tegoroczna 9. edycja Carnavalu Sztukmistrzów (od 26 do 29 lipca) dostarczyła emocjonujących przeżyć w ramach dziesiątego już Urban Highline Festival. Na patio Warsztatów Kultury w Lublinie (ul. Grodzka 7) można oglądać wystawę fotografii poświęconą temu niezwykłemu festiwalowi.

źródło : www.lublin.eu

foto: Maciej Rukasz

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe