SLD wraca na polityczną scenę

  • 12.07.2018, 12:44
  • Cezary Potapczuk
sld_czerniak.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Sondaże wskazują, że na polskiej scenie politycznej jest sporo miejsca dla lewicy. Kilkanaście procent poparcia dobrze rokuje przed wyborczym maratonem - uważa Jacek Czerniak przewodniczący regionalnych struktur SLD.

Mimo rosnących notowań przed nami jeszcze dużo do zrobienia - podkreśla Jacek Czerniak. Potrzebna jest praca w terenie, bezpośrednia rozmowa z wyborcami. A ci coraz krytyczniej oceniają to, co dzieje się w Polsce. SLD chce wprowadzić do politycznego dyskursu więcej ładu, spokoju i kultury. - Naszą nieobecność w parlamencie wydaje się dobrze wykorzystaliśmy. Przegrana w pewnym sensie nauczyła nas pokory - dodaje Czerniak. Nie będzie też eksperymentów takich jak Magdalena Ogórek - zapewnia. Jej kandydatura w wyborach prezydenckich była wielkim nieporozumieniem. I za to chcemy raz jeszcze przeprosić naszych wyborców - powiedział Jacek Czerniak.

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe