Poniedziałek, 25.03.2019

Wyścigowa czasowo wyłączona z ruchu

  • 11.07.2018, 13:12
  • Krzysztof Boguń
Wyścigowa czasowo wyłączona z ruchu
Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta Miasta Lublina informuje, że w najbliższych dniach wyłączona z ruchu zostanie ul. Wyścigowa, zaślepiona zostanie ul. Dunikowskiego i zawężona ul. Wojenna.

Ja czytamy w informacji : " Z powodu przebudowy sieci gazowej, w ramach zadania polegającego na budowie łącznika ul. Kunickiego z ul. Wrotkowską (tzw. przedłużenie ul. Dywizjonu 303), wyłączona z ruchu zostanie ul. Wyścigowa. Od ul. Kunickiego dojazd możliwy będzie wyłącznie do wysokości zjazdu na parking marketu spożywczego (z zapewnieniem obsługi marketu). Zmiany zostaną wprowadzone w najbliższy czwartek (12 lipca) i będą obowiązywały do odwołania.

Także w czwartek (12 lipca) rozpoczną się roboty związane z przebudową ul. Wojennej. Należy spodziewać się zawężeń jezdni, a w etapie układania warstwy ścieralnej nawierzchni - wyłączenia ulicy z ruchu (1 dzień). Roboty powinny zakończyć się w sierpniu (włącznie).

Następnie w poniedziałek (16 lipca) nastąpi kolejny etap przebudowy sieci gazowej budowanej ul. Dywizjonu 303. Przekop zostanie wykonany na wysokości pierwszej posesji (dom jednorodzinny) patrząc od strony ul. Wyścigowej. Roboty potrwają dwa dni, jednak z uwagi na zamknięcie ul. Wyścigowej, ul. Dunikowskiego będzie zaślepiona (odcinek od ul. Reymonta bez włączenia w ul. Wyścigową) do odwołania."
 

źródło: Biuro Prasowe Kancelarii Miasta Lublina

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe