Poniedziałek, 25.03.2019

Do woreczka! *

  • 4.07.2018, 11:19
  • Krzysztof Boguń
Do woreczka! *
W nadchodzący weekend (6 – 8 lipca) w Magicznych Ogrodach goście staną przed dylematem – psocić i łobuzować z Mordolami, czy może uciekać przed ich żartami? Kudłate Mordole zaproszą wszystkich „Do woreczka”!

Najbliższy weekend w Magicznych Ogrodach będzie związany z psotnymi Mordolami. Czy wesołe stworki zdobędą wyłączną uwagę gości? Będą próbowały, przedstawiając im swój osobliwy taniec, którego kroków nauczą wszystkich chętnych. Z pomocą pozostałych baśniowych bohaterów uraczą zebranych zabawnymi i wciągającymi grami na Wydarzeniowisku. Przeciąganie liny to dla nich pestka, zatem rzucają linowe wyzwanie wszystkim odważnym! Poza sprawdzeniem swojej siły odwiedzający mogą potrenować zwinność i szybkość podczas wyścigów w workach i pobawić się w mordolową odmianę gry „murarz”. Zabawie będą towarzyszyły pokazy bębniarskie oraz niezliczone żarty i harce wesołych bohaterów, dla których figle są wyrazem sympatii. Uwaga na ich woreczki! Nikt nie wie na pewno, co się w nich kryje ani jakie nowe skarby do nich wrzucą!

W Magicznych Ogrodach wszystkie atrakcje, łącznie z psotami Mordoli, są w cenie biletu. Po zabawie znajdziecie wytchnienie i posiłek w jednej z czterech restauracji o urozmaiconym menu. Możecie także osłodzić sobie czas, odwiedzając lodziarnie i kawiarnie na terenie parku. Znajdziecie tu zacienione miejsca oraz wygodne leżaki na plaży i sklepy z tematycznymi pamiątkami. Parkingi są przestronne i darmowe, a toalety wyposażone w przewijaki. Czas odwiedzin w parku jest nielimitowany.

Impreza „Do woreczka” będzie trwała od piątku 6 lipca do niedzieli 8 lipca włącznie. Magiczne Ogrody będą otwarte codziennie od 10:00 do 19:00. Bilety znajdziecie na stronie www.magiczneogrody.com oraz w kasach parku. Informacje o nadchodzących wydarzeniach dostępne są pod linkiem: http://magiczneogrody.com/wydarzenia/ oraz na fanpage’u Magicznych Ogrodów.

* Materiał Partnera

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe