Poniedziałek, 25.03.2019

Zawody strzeleckie

  • 26.06.2018, 09:26 (aktualizacja 26.06.2018 09:37)
  • Jacek Michalczyk
Zawody strzeleckie
Na strzelnicy pneumatycznej LOK w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku, odbyły się zawody strzeleckie z broni pneumatycznej dla dzieci i młodzieży ze świetlic socjoterapeutycznych i opiekuńczo-wychowawczych oraz szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi i szkół ponadpodstawowych o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik.

Zadanie było współfinansowane ze środków otrzymanych w ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii miasta Kraśnik. W zawodach wzięło udział 46 zawodników. Z kategorii świetlice środowiskowe pierwsze miejsce zajęła Patrycja Chomczyk z wynikiem 141 punktów, drugie miejsce Agata Smetek z wynikiem 139 punktów i trzecie miejsce Angelika Chapska z wynikiem 79 punktów. Z kategorii szkół gimnazjalnych najlepszy był Paweł Wegliński, który osiagnął 173 punkty, drugie miejsce należało do Łukasza Kornela 168 punktów i trzecie miejsce zajął Krystian Krysa 164 punkty. Z kategorii szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zdobyła Angelika Kusa 174 punkty, drugie miejsce Mateusz Piekarz 172 punkty i trzecie miejsce Natalia Jarzyna 171 punkty. Głównym organizatorem i wykonawcą zawodów był Lubelski Zarząd Wojewódzki Ligii Obrony Kraju, który od kilku lat wspiera tą inicjatywę. 

Jacek Michalczyk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe