COZL z nowoczesnym akceleratorem

  • 25.06.2018, 10:35
  • Redakcja
COZL z nowoczesnym akceleratorem
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej zakupiło nowoczesny akcelerator wykorzystywany w leczeniu chorób nowotworowych za ponad 7 milionów złotych.

Akcelerator Versa HD firmy Elekta to jedno z najnowocześniejszych  i najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń stosowanych w radioterapii  i zabiegach radiochirurgii. Zakup tego urządzenia przez Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej umożliwi wdrożenie innowacyjnych technik leczenia, które stanowią najwyższe standardy światowe i były do tej pory niedostępne w regionie lubelskim.

Akcelerator Versa HD umożliwi leczenie najbardziej skomplikowanych przypadków nowotworów. Zapewni też wzrost bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów. Nowy akcelerator znajduje się w Zakładzie Radioterapii COZL. Pierwsi pacjenci będą mogli korzystać z nowoczesnego sprzętu już w czerwcu. 

Redakcja

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pacjent
pacjent 24.08.2018, 13:32
Ciekawe kto z niego korzysta bo jak do tej pory to "na chodzie" są stare ARTIST -y

Pozostałe