Poniedziałek, 25.03.2019

Wrak Atak No. 14 Ostatnia Meta

  • 13.06.2018, 12:17 (aktualizacja 13.06.2018 12:28)
  • Krzysztof Boguń
Wrak Atak No. 14 Ostatnia Meta
W dniach 16 - 17 czerwca, na byłym poligonie na Majdanku, w godzinach 10 - 18, odbędzie się czternasta już edycja wyścigów wraków w Lublinie.

Będzie to ostatnia impreza w tym miejscu, tym bardziej zapraszamy stałych i nowych kibiców oraz rodziny z dziećmi, dziadkami i rodzeństwem, mechaników samochodowych, fanów motoryzacji i wszystkich innych, którzy chcą zobaczyć totalną demolkę samochodów.

Zasady wyścigów są niezmienne – wartość auta nie powinna przekraczać 1000 zł, trzeba być pełnoletnim ale nie jest wymagane posiadanie prawa jazdy. Wygrywa ten, kto w określonym czasie, z reguły jest to 10 minut, przejedzie najwięcej okrążeń po specjalnie przygotowanym do tego torze. Dozwolone są delikatne otarcia ale nie mogą być one nagminne, ponieważ za niesportowe i niebezpieczne zachowanie na torze można zostać zdyskwalifikowanym z udziału w dalszych zawodach. Wyścigi wraków to dobra zabawa, która ma nas uczyć, że nawet chwila nieuwagi na drodze może być zagrożeniem dla nas jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Podczas zawodów - jak zwykle - nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Będą to pokazy ratownictwa drogowo-medycznego, obsługi broni, miasteczko ruchu drogowego dla najmłodszych, wrak taxi, konkursy i zabawy.

Zapisy na stronie:  https://wrakatak.pl/lublin/zapisy/

UWAGA: są jeszcze miejsca

Na imprezie będą zbierane zakrętki dla chorych sióstr: Mileny i Moniki z Lublina.

 

 

 

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Henio
Henio 24.08.2018, 10:01
muszę przyznać że takie wydarzenie wrak atak robi na mnie bardzo duże wrażenie. Niekiedy obawiałem się, że taki wrak może wjechać w publiczność
http://savoir-vivre.pl/2018/03…

Pozostałe